help > sites in nieuw jasje

Sites in nieuw jasje

Kijk eens bij de sites die al gestoken zijn in het nieuwe doopsgezinde jasje:

Algemene Doopsgezinde SociŽteit www.ads.nl
ANBI www.anbi.doopsgezind.nl
Algemene Nederlandse Doopsgezinde Predikanten Vereniging www.andpv.doopsgezind.nl
Doopsgezind Kindersteunfonds www.doopsgezindkindersteunfonds.nl
Doopsgezind.nl www.doopsgezind.nl
Doopsgezinde Gemeente Aardenburg www.dgaardenburg.doopsgezind.nl
Doopsgezinde Gemeente Arnhem www.doopsgezindenarnhem.nl
Doopsgezinde Gemeente Breda www.dgbreda.doopsgezind.nl
Doopsgezinde Gemeente Buitenpost www.dgbuitenpost.doopsgezind.nl
Doopsgezinde Gemeente Bussum-Naarden www.dgbussum-naarden.doopsgezind.nl
Doopsgezinde Gemeente Damwoude www.dgdamwoude.doopsgezind.nl
Doopsgezinde Gemeente Den Haag www.dgdenhaag.nl
Doopsgezinde Gemeente Dordrecht www.dgdordrecht.doopsgezind.nl
Doopsgezinde Gemeente Eindhoven www.dgeindhoven.doopsgezind.nl
Doopsgezinde gemeenten Giethoorn en Steenwijk www.dggiethoorn.doopsgezind.nl
Doopsgezinde Gemeente Goes www.dggoes.doopsgezind.nl
Doopsgezinde Gemeente Groningen www.dggroningen.doopsgezind.nl
Doopsgezinde Gemeente Haarlemmermeer www.dghaarlemmermeer.doopsgezind.nl
Doopsgezinde Gemeente†Holwerd Blija Ternaard www.dgholwerd.doopsgezind.nl†
Doopsgezinde Gemeente Koog/Zaandijk/Westzaan www.dgkoog.doopsgezind.nl
Doopsgezinde Gemeente†Leeuwarden www.doopsgezindenleeuwarden.nl†
Doopsgezinde Gemeente Mensingeweer www.dgeenrum.doopsgezind.nl†
Doopsgezinde Gemeente Noordoost Nederland www.dgnoordoostnederland.doopsgezind.nl†
Doopsgezinde Gemeente Purmerend www.doopsgezindpurmerend.nl
Doopsgezinde Gemeente Rotterdam www.dgrotterdam.doopsgezind.nl
Doopsgezinde gemeente Rottevalle-Witveen www.dgrottevalle.doopsgezind.nl
Doopsgezinde Gemeente Stiens www.dgstiens.nl
Doopsgezinde Gemeente Surhuisterveen www.doopsgezindsurhuisterveen.nl
Doopsgezinde Gemeente Texel www.dgtexel.doopsgezind.nl
Doopsgezinde Gemeente Utrecht www.doopsgezindutrecht.nl
Doopsgezinde Gemeente Zeist www.doopsgezindegemeentezeist.nl
Doopsgezinde Gemeente Zutphen www.dgzutphen.doopsgezind.nl
Doopsgezinde Gemeente Zwolle www.dgzwolle.doopsgezind.nl
Doopsgezinde gemeenten Bolsward en Sneek www.doopsgezindbolswardsneek.nl
Doopsgezinden in Twente www.dgtwente.doopsgezind.nl
Doopsgezind Zaanstreek www.doopsgezindzaanstreek.nl
Friese Doopsgezinde SociŽteit www.fds.doopsgezind.nl
Groningse Doopsgezinde SociŽteit www.gds.doopsgezind.nl
Gemeenschap voor Doopsgezind Broederschapswerk www.doopsgezind-bezinning.nl
Gemeenten Doopsgezind.nl www.gemeenten.doopsgezind.nl
Geschiedenis Doopsgezind.nl www.geschiedenis.doopsgezind.nl
Helpdesk www.help.doopsgezind.nl
IDGP www.idgp.nl
Jobeel www.jobeel.doopsgezind.nl
Jongeren Doopsgezind.nl www.jongeren.doopsgezind.nl
Doopsgezind Vrouwenwerk www.lfdz.doopsgezind.nl
Mennofund www.mennofund.nl
Noord Hollandse Doopsgezinde SociŽteit www.nhds.doopsgezind.nl
Organisaties Doopsgezind.nl www.organisaties.doopsgezind.nl
Seminarium Doopsgezind.nl www.seminarium.doopsgezind.nl
Verenigde Christelijke Gemeente Dokkum www.dore-dokkum.nl
Verenigde Doopsgezinde Gemeente Heerenveen en Tjalleberd www.doopsgezindheerenveentjalleberd.nl
Meer informatie   ANBI-register Algemene Doopsgezinde SociŽteit
contact maandblad sitemap
routebeschrijving nieuwsbrief disclaimer
veelgestelde vragen inloggen colofon
© 2017 Doopsgezind.nl